Pages Menu
Categories Menu

pielegnacja kreconych wlosow

pielegnacja kreconych wlosow

Pozwoli to na łatwiejsze niż instalowanie zlewu, leżąc na plecach pod ladą. Ponadto, należy iść dalej i zainstalować linii wodnej, która biegnie od zlewu do linii wody w podłodze. Aby zainstalować kurek trzeba odkręcić nakrętkę od dołu kranu. Umieścić kran w otworach zlewu i wkręcić śruby do spodu zlewu. Pamiętaj, aby nie dokręcać zbyt mocno nakrętki.dam koszty vat Może to spowodować orzechów lub kran do zgryzienia. Następnie dołączyć wyginanie linie na spodzie kranu. Będziemy chcieli, aby owinąć taśmę hydraulików wokół wątków, aby zapobiec wyciekom. Wreszcie, należy użyć klucza delikatnie dokręcić wyginanie linii.

Weź swój spadek w umywalce w łazience i umieścić go w utworzonym w blacie otworu. Nie przykręcić go na miejscu. Następnie podłączyć przewody i podłączyć swój rurociąg spustowy. Można kupić wszystko rurociągu spustowego w łatwym do zainstalowania zestawu. Jeszcze raz upewnić się, aby nie dokręcać zbyt mocno. Teraz jesteś gotowy, aby zamocować radiator do licznika. Pod zlewem znajdziesz wsporniki, które wkręcić do spodniej części licznika. Upewnij się, że śruby, które nie są zbyt długie lub zbyt krótkie i przykręcić opadają na ladzie. Wreszcie, będziemy chcieli, aby sprawdzić, czy nie ma wycieków. Jeśli masz przecieki napinaj linii trochę więcej.

Prowadzony małą kroplę silikonu wokół zewnętrznej krawędzi zlewu. Pozwoli to zachować przedostawaniu się wody pod krawędzią zlewu i do swojej szafki. Można użyć ręcznika papierowego lub palcem, aby wygładzić silikonu na zewnątrz i usunąć nadmiar. Gratulacje! Zainstalowałeś swój własny spadek zlewu.

napisane przez: sprzedamkosztyvat.pl