Pages Menu
Categories Menu

kosmetyczne abc

Zestawy kosmetyczne teatralny – Wskazówki dotyczące tworzenia własnego lub zakupu Zakończono Kit

Należy kupić kompletny zestaw? Zaprojektuj własną rękę? To zależy. Kompleksowy zestaw do osobistego i zawodowego jest często znacznie tańsze (czasami pół!) Niż to, co można byłoby zapłacić rozwijać własną rękę. Ale trzeba zrezygnować z czegoś.odżywki dla sportowców sklep Po pierwsze, wiele opcji jest ograniczona: zwykle około sześciu ton, z ultra-jasnego do ciemnego afroamerykańskiego, z oliwek lub dwa w pomiędzy. Tworzenie własnej daje większą wiedzę na temat produktów i własnej skórze. Co więcej, to jest zabawa! Więc czytaj te pomysły i przeglądać wszystkich wspaniałych produktów oferowanych w Internecie lub w swoim ulubionym sklepie teatralnego makijażu. Pomyśl o tym, co trzeba poprawić swój wizerunek.

Czy dużo starych bohaterów wiekowych robisz? Fantazja? Teen agers? Wszystkie twoje części wymaga innego makijażu. Ale po pierwsze, każdy potrzebuje podstawy!

Znajdź odpowiednie pole do swoich rzeczy. Wiele osób korzysta z pudełko małe narzędzie lub rybackiej polu walki. Istnieje Skrzynki oferowane przez różne firmy kosmetyczne (Mehron jest jeden), ale na ogół są one nieco droższe.

Teraz wypełnić pole. Większość aktorów zacząć od fundamentów. Ben Nye, masz trzy opcje typu: Crèja, matowy, ciasto. cRèmnie jest najłatwiej rozpocząć i łączy z innymi crème rouges, podkreśla, itp Matte jest super, jeśli jesteś w filmie, ponieważ jej struktura nie lepiej w tych świateł. Ciasto jest rozpuszczalny w wodzie, więc może zmyć wodą i mydłem i nie potrzebuje proszek do ustawiania.

Po wybraniu typu, znajdziesz swoje odcienie. Trzeba być najbliżej Twojej skóry. Następny dostać jeden, który jest dwa tony jaśniejsze, a kolejne dwa tony ciemniejsze. Będą one nieznacznie różnić w swoje postacie, ale nadal wyglądają naturalnie.
napisane przez: