Pages Menu
Categories Menu

glinki kosmetyczne

glinki kosmetyczne

Wprowadzenie Twoja Działając Reel na YouTube

Aby być poważnie brane pod uwagę jako aktor, ludzie potrzebują, aby zobaczyć swoją pracę. Jest to ważne, gdy szuka zastępstwa, a także patrząc na następne zadanie. Jednym z najbardziej opłacalnych sposobów, aby dostać się tam jest umieszczenie szpuli swojej pracy na YouTube. Oto krok po kroku, w jaki sposób korzystać z oprogramowania do edycji i proste programy już zainstalowane na komputerze, aby uzyskać bardziej postrzegane przez potencjalnie całego świata.

Krok 1: Twoja praca

Najprostszym sposobem, aby wydobyć swoją pracę jest, jeśli zdarzy się, że DVD z niego. Można by po prostu trzeba pobrać program o nazwie a „Ripper”, który usunie treści z samej płyty i zmienić format wideo do czegoś można edytować. Upewnij się, czy wybrać konkretną scenę, w której praca jest najsilniej przedstawione. Należy wziąć pod uwagę czas. Zazwyczaj jest to hh: mm: ss na godziny, minuty i sekundy. Synchronizować ripper uchwycić ten konkretny przedział czasowy.

Jeśli nie masz kopii DVD swojej pracy lub masz pracę, która została wykonana w telewizji, można zdecydować się na pobranie kopię odcinka z internetu w postaci potoku. Potok jest plikiem, który jest produkowany przez pobieranie fragmentów konkretnego pliku, takie jak w programie telewizyjnym, które są następnie odtwarzanych na komputerze użytkownika w celu uzyskania gotowego produktu. Należy pamiętać, że metoda ta jest wysoce nielegalne, ponieważ stanowi naruszenie praw autorskich i może przewozić ogromnych grzywny lub więzienia, jeśli rozpowszechnianie wypełniony torrent. Więc uważajcie.

Krok 2: Edycja Your Work

Po masz surowy film z pracy, trzeba dodać trochę pizzazz do niej nie jest więc tylko jedna gigantyczna kolekcja scen kompleksowa pomoc prawną Gdańsk. Na komputerach PC, Microsoft zawiera program zatytułowany po prostu tyle, Microsoft Movie Maker.
napisane przez: