Pages Menu
Categories Menu

demakijaz gabka

demakijaz gabka

Będziemy chcieli, ziemisty odcień produkować efekt starego wieku, a sygnał specjalny, cokolwiek to mogą potrzebować-clown biały, różowy odcień dla efektu opalenizny, żółtawa tan jeśli nie koty, itp

Wyróżnij pochodzi następnej pochodzą one w wielu odcieniach, ale uważamy, że jeden z punktów biaława będzie wystarczające, aby rozpocząć. Pomoże to stworzyć wiele efektów i będzie mieszać w swoim fundamencie przyjemnie.

Cień jest przeciwieństwem-prawdopodobnie dwa, jeden na czerwono-brązowy i jeden szaro-brązowy. Pomagają one definiują strukturę twarzy, takich jak kości policzkowe.

Cheek rouge przynajmniej jednym tonem, który koordynuje z podstawowego fundamentu.

Proszek należy ustawić krèja czy matowy fundacja. Start z przezroczystego cieniu, więc nie będzie ukryć swój kolor Fundacji. Ben Nye ma także kilka non-półprzezroczystych odcieni skóry, które definiują swój kolor, a powinieneś sprawdzić drobnym jakość wyborów luksusowym Poudre, jak również.

Makijaż oczu: Twoje oczy są najbardziej wyrazista część twarzy, dlatego warto starannie wybrać makijaż. Będziemy chcieli ołówek eye liner, tusz do rzęs i cień. Plan na kilka odcieni każdego z nich. Później można eksperymentować z blasków i fajerwerków, jak również różne kolory dla cieni.

Wargi są zazwyczaj przedstawione w konturówka do etapu, a następnie wypełniony dalej. Pomadka lub krème wargi kolor może być stosowany również. Jeśli jesteś aktorem, należy starać się mieć co najmniej dwa różne odcienie, dzięki czemu będą w stanie szybko przełączać znaki.

Podstawowe narzędzia: paczka lateksowych trójkątów gąbki, które są usuwane po użyciu; puszki do pudru, różnorodność sobole szczotek. Może chcesz mieszania palety do tworzenia odcieni dla różnych znaków.

Ben Nye ma produktu o nazwie Finał pieczęć, do rozpylania na makijaż, zanim trafisz gorących świateł.
napisane przez: