Pages Menu
Categories Menu

demakijaz dla alergikow

demakijaz dla alergikow Podobnie jak archeolodzy bada starożytne artefakty, aby dowiedzieć się o dawnych kultur, astronomowie i wykorzystać szereg technik, na przykład do analizy widma światła, z odległych przestrzeniach, by wydobyć istotę życia i ewentualnej inteligencji na odległych planetach.

Human Generic sterowania – Dziesięć lat temu, analiza DNA wymaga ogromnego finansowania i unikalne i bogate wyposażenie. Pierwszy projekt genomu ludzkiego trwała rok i wymagały miliony dolarów.

Teraz, Narodowy Instytut Zdrowia dane pokazują, że do 2013 roku koszt podstawowego mapowania genomu spadła do poniżej $ 10 tysięcy złotych. W tym samym roku, strony komercyjne oferowane pobieranie próbek DNA danej osoby (na przykład do dopasowania przodków) za 99 $. Zaliczki te mapping pozwala obecnie do badania raka genomowego, który analizuje specyficzną strukturę genową nowotworu u danego pacjenta do opracowania dostosowanych leczenia farmakologicznego.

Na tej i wielu frontach nauki genetyczny i będzie nadal rozwijać, szybko.

Czy czekamy, nie teraz, ale w ciągu najbliższych dziesięcioleci i wieków, by ludzkość kontrolowania własnego fundamentalną strukturę genetyczną? Ludzkość mogłaby w pewnym momencie wykorzystania technik genetycznych, aby poprawić swoją inteligencję lub przedłużyć jego żywotność lub zintegrować z Augmentów elektromechanicznych?

Kod ogólne i podstawowe mechanizmy komórkowe wykazują ogromne, zadziwiające złożoności. Nigdy nie może złamać kod i zrozumieć mechanizmy. Ale postęp postępuje na tyle szybko, że moglibyśmy.

Jeśli sama ludzkość może w przyszłości stworzyć wieku nirwany na ziemi poprzez wydłużenie życia, jakie istnieją implikacje dla roli zbawienia religijnej? Jeśli zmiany genetyczne pozwalają człowiekiem, aby w przyszłości człowieka i kontrolować swoją ewolucję, czy to pasuje Boży plan?

napisane przez: