Pages Menu
Categories Menu

pielegnacja jamy ustnej

pielegnacja jamy ustnej Taka cisza nie powinno nas zdumiewać; wiele z chrześcijańskiego objawienia, religijnych pism i doktryny powstały na długo przed ludzkość rozpoznane jako inne gwiazdy podobne do naszego Słońca, a wcześniej ludzkość nie miał pojęcia o istnieniu innych planetach.

Ale astronomia powiększony do przodu. Dzięki jego wysiłkom i instrumentów (na przykład przestrzeń teleskop Kepler), zebraliśmy ogromny zasięg i głębię obserwacji planetarnych i zostały przeanalizowane i ekstrapolować z tych obserwacji. Konkluzja? Nasza Galaktyka prawdopodobne, bardzo prawdopodobne, posiada liczne, jak w milionach i miliardach, z planet podobnych do Ziemi. Planety obfitują.

Czy to wskazują życie pojawiło się na tych planetach? Czy pojawienie się życia prowadzą niekiedy do inteligentnego życia?

Brakuje nam wystarczających danych, jak dotąd, aby odebrać z każdym poziomem ufności. Jednak na podstawie tego, co wiemy, to wykrycie życia, nawet inteligentne życie, nas zaskoczyć? Być może w ostatnich dziesięcioleciach, ale na podstawie obserwacji gromadzący i pogłębienie zrozumienia mamy teraz astronomowie już prawdopodobnie nie będzie.

Więc pytanie jawi się jako istotne – jakie istnienie innej inteligencji oznaczałoby dla nauk religijnych.

Czy Bóg je tworzyć? Czy oni (lub oni) mają religię? Jak oni to czy oni wyobrazić Boga? Spotkamy je na zbawienie? Będą częścią Second Coming? Biorąc pod uwagę takie życie może mieć różne znaki i przekonań i różnych kultur i koncepcje, wykrywanie innego inteligentnego życia może wywołać znaczne zakłócenia w dogmatów religijnych?

Właściwie rozmawiając z innymi inteligencji, jeśli taka istnieje inteligencja, może również stanąć za niemożliwe, ze względu na odległości roku świetlnego zaangażowane i ograniczenie prędkości na szybkość przesyłu światła. Ale bioenergoterapeuta poznań nie odrzucić, jeśli istnieje inne inteligentne formy życia, nasza zdolność do uczenia się ich kultury.
napisane przez: