Pages Menu
Categories Menu

pielegnacja cery naczynkowej

pielegnacja cery naczynkowej

Jak zainstalować drop-in Bathroom Sink

Choć nie ma wiele mówi się o zlew drop-in, jest uznawany przez wielu właścicieli gospodarstw domowych, ponieważ jest używany tak często. Znany również jako samodzielne rimming, zlewozmywaki te są najłatwiejsze do zainstalowania. Powodem ich popularności jest nie tylko ich przystępność na ścinanie; ale ponieważ są one łatwiej zainstalować w dowolnym blacie akcji.nasza strona internetowa

Gdy jesteś gotowy, aby umieścić kroplę w łazience umywalka w łazience lub kuchni, to może wydawać się nieco przytłaczające. Przy odrobinie koncentracji i determinacji, to nie będzie takie trudne. Po pierwsze, wyłowić odpowiedni zlewozmywak. Wybierając zlewozmywak pamiętać, że potrzebny jest model, który dokładnie pasuje do otworu zlew w szafie. Proces instalowania zlew nie wymaga wiele narzędzi, ale wymaga przeszukiwania pod szafki zlewu. Należy przygotować następujące narzędzia gotowe: Al śruby calowe, otwarty, klucz, bateria zestawu Flex wodociągi, śrubokręt, układanki, taśma hydraulika i silikonowe.

Aby rozpocząć instalację kroplą w łazience zlewu upewnij się, że otwór w blacie pasuje do zlewu. Jeśli zlewozmywak jest większa niż otwór w blacie będzie trzeba zrobić otwór większy. Aby to zrobić , należy zmierzyć szerokość zlewu od przodu do tyłu. Upewnij się, aby zmierzyć odległość od zewnętrznej krawędzi zlewu. Następnie zmierzyć inny sposób z boku na bok. Upewnij się, aby zostawić 1/2 cala do zlewozmywaków siedzieć na ladzie. Aby to zrobić, będziemy chcieli, aby odjąć jeden cal obu pomiarów zrobionych. Po zmierzył zlew trzeba zmierzyć otwór licznika. Zrób znak z piórem lub ołówkiem, i wyciąć otwór z układanki, do pomiaru wymyśliliście.

Gdy masz idealne dopasowanie między kroplą w łazience umywalka i blat jesteś gotowy do następnego kroku. Przed zamontować zlew do licznika trzeba najpierw zainstalować kurek.
napisane przez: