Pages Menu
Categories Menu

kosmetyki japonskie

kosmetyki japonskie

Prawda o silikonowe implanty piersi

Liczne raporty miało miejsce w 1980 roku pojawiła się sugerować związek między implanty żelu silikonowego oraz chorób tkanki łącznej i podmiotowych. Główne tkanki łącznej zawiera twardzina skóry, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń rumieniowaty układowy, zespół Sjogrena, zapalenie skórno-mięśniowe, zapalenie wielomięśniowe i polimialgia reumatyczna.sosy orientalne Nie było również zaniepokojenie możliwością, że implanty były powiązane z rakiem piersi i problemów u noworodków karmionych piersią. W odpowiedzi na to, w USA przez FDA w 1992 roku wydał moratorium na silikonowe implanty piersi i ogranicza stosowanie implantów do rekonstrukcji piersi i tylko badaniach klinicznych.

Następnie, kilka dużych populacyjnych badaniach retrospektywnych przeprowadzono w celu zbadania związku pomiędzy silikonowych implantów piersi i chorób tkanki łącznej. Wszystkie badania doszli do wniosku, że nie ma związku pomiędzy silikonowych implantów piersi i wszelkie choroby tkanki łącznej. Ponadto, ponieważ moratorium na silikonowe implanty piersi, liczne badania wykazały, że urządzenia te są bezpieczne i nie powodują choroby tkanki łącznej, złośliwość lub zagrożenia dla niemowląt karmionych piersią. Ponadto, badania kliniczne prowadzone przez brytyjskiego Departamentu Zdrowia i Instytutu Medycyny Narodowej Akademii Nauk zarówno wykazać, że implanty silikonowe są bezpieczne dla ciąży, laktacji i karmienia piersią.

W 1999 roku, sprawozdanie z góry, podjęte przez Instytut Medycyny (IOM) stwierdził, że implanty silikonowe nie powodują poważnych problemów zdrowotnych, takich toczeń lub reumatoidalnego zapalenia stawów. I choć nikt nie może ignorować faktu, że silikonowe – i solna – implanty piersi mogą powodować lokalne problemy dla niektórych pacjentów, liczne badania naukowe na przestrzeni lat wykazały, że silikonowe implanty wypełnione żelem są bezpieczne i skuteczne w powiększaniu piersi i rekonstrukcji .
napisane przez: