Pages Menu
Categories Menu

demakijaz cery mieszanej

Ale do tej pory dyskusja zasugerował tylko, co byłoby takie poprawione koncepcje.

Więc co byłoby przykłady zmienionymi koncepcjami? Oczywiście w dyskusji jak ten punkt case-in-by okazać się pomocne, a nawet spodziewać.

Teraz, zamiast rozważyć stosowanie kilku pojedynczych przykładów, chciałbym zaoferować jeden większy przykład. Zatem rozważmy meta-Concept, czyli paradygmatu, który wpływa indywidualne pomysły nadrzędne.http://harmoniasmakow.pl/produkty-do-sushi Ta meta-concept uważa podstawową „Location” duchowego.

Aby ustawić scenę, dyskusja religijna w domyśle chodzi o duchowe jako istniejące „tam”, różni się od naszej rzeczywistości, oddzielony od naszego fizycznego czasu i przestrzeni. Bóg, aniołowie, i niebo, i dusze, mieszkają w odrębnej sferze, nieosiągalne przy użyciu zwykłych metod człowieka, transcendentalne. istnieje dusza w ciele, ale nie składa się z atomów, lub energii, lub przestrzeni.

Ale może to pojęcie podziału na fizyczne i duchowe jest błędne. Może wszystko jest jednym. Zmieniona meta-concept by stwierdzić, że nie istnieje granica do duchowego; że transcendentalna nie istnieje jako nieosiągalnej sfery.

Co to ma oznaczać? To oznacza, że ??Bóg, duchowa, transcendentalna, że ??sfera poza czasem i przestrzenią, nie leżą poza separacji. To, co jest poza doświadczeniem ludzkości leży nie tylko dlatego, że ludzkość nie ma jeszcze możliwości się tam dostać. Ale w rzeczywistości żadna istotna bariera uniemożliwia nam tak robi. Ludzkość w przyszłych wieków, jeśli odpowiedniej motywacji, wiary i determinacji, może rozszerzyć rzeczywistość zna i osiągnąć duchowe nie przez nagły, cudowny skok przez mistyczną barierę, ale poprzez stałą, skupione ekspansję ludzkiego intelektu, myśli i rozwoju ,

Zasadniczo, Bóg nie przyjdzie do nas na pojedynczej ostatniego dnia; a dojdziemy do Boga stopniowo przez tysiąclecia po milenium.

napisane przez: